+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

БІ-58: дієва боротьба із шкідниками

Головна » БІ-58: дієва боротьба із шкідниками
БІ-58: дієва боротьба із шкідниками

БІ-58: дієва боротьба із шкідниками

БІ-58 — це інсектицид, який призначений для боротьби з такими шкідниками, як гусениці, попелиці, кліщі і мухи. Активним інгредієнтом засобу є діметоат. Цей системний препарат володіє широким спектром дії та високою ефективністю. Він одночасно працює в трьох напрямах, а саме: системно, контактно і тривало, тим самим забезпечуючи захисну дію для більшості сільськогосподарських рослин. До речі, препарат Грінфорт ДМ 400 є аналогом БІ-58. Маючи якісно однаковий склад і діючи на шкідників з такою ж ефективністю, цей засіб має одну важливу перевагу – його вартість значно нижча за БІ-58.

Багато видів шкідливих метеликів і гусениць починають весною пошкоджувати плодові дерева під час  цвітіння та під час появи першого листя, тому дуже важливо вчасно почати боротьбу із шкідниками, щоб восени отримати хороший врожай плодів.

Дія препарату

Спочатку зелені частини рослин поглинають інсектицид Бі-58, а потім препарат рівномірно діє на всю рослину. Засіб розповсюджується, в більшості випадків, в акропетальному напрямі. Щодо сисних комах, то вони помирають після харчування рослиною, що була оброблена препаратом. Завдяки тому, що БІ 58 розподіляється і в середині рослини, листя, що виростає, також є заразними для комах шкідників.

Основні переваги препарату БІ-58

  • Рівень біологічної активності досить високий для того, щоб знищувати комах-шкідників.
  • Висока акарицидна та інсектицидна дія.
  • У засобу Бі-58 високі показники контактної та системної дії.
  • Тривалий термін захисної дії після застосування засобу (становить два-три тижні).
  • Фітотоксичність повністю відсутня.
  • Препарат БІ-58 можна використовувати в різних температурних умовах.
  • Економічно вигідний у застосуванні.

Засіб БІ-58 ефективно і успішно знищує шкідників на таких рослинах як зернові та овочеві культури, ріпак і гірчиця, буряк, плодові культури, ягідники і виноград.

БІ-58 проводить боротьбу з багатьма шкідниками, що загрожують культурам. Серед них: клопи «шкідлива черепашка», попелиця, злакова муха, блішка, муха, кліщ, моль, мертвоїи, щитівка, медяниця, яблуневий квіткоїд, листовійка. У цих та багатьох інших комах немає жодного шансу перед даним препаратом!

Бі-58, як і Грінфорт ДМ 400, володіє яскраво вираженою контактною дією на шкідників, які перебувають в момент обробки на рослині. Все відбувається через покриви комахи. Не токсичний для бджіл і малотоксичний для риб.  Це потужний засіб проти комах, який стане вам у нагоді при боротьбі зі шкідниками.

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>