+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

БІ-58: гарантований урожай яблук

Головна » БІ-58: гарантований урожай яблук
БІ-58: гарантований урожай яблук

БІ-58: гарантований урожай яблук

Гектари яблуневих садів – справжня окраса багатьох регіонів України. Окрім того, вирощування яблук є досить прибутковим бізнесом, адже вони чудово продаються як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку. Цей корисний, смачний та поживний плід є важливим елементом у раціоні харчування не лише дорослих людей, а й дітей, що автоматично збільшує його цінність удвоє.

Проте, виростити гарний яблуневий урожай – не така вже й проста справа, тому що на ці фруктові дерева очікує багато небезпек у вигляді грибкових захворювань та шкідливих комах і кліщів. Іноді навіть небажана рослинність може завдати суттєвої шкоди яблуневим садам.

БІ-58: ефективна допомога у боротьбі із шкідниками

Плодожерка, листовійка, попелиця, кліщі та міль – це не просто перелік найбільш розповсюджених комах, що завдають негараздів яблуні. Це також перелік тих проблем, із якими швидко та ефективно допомагає боротись інсектицид БІ-58. Даний засіб має безліч переваг перед іншими, аналогічними препаратами. По-перше, він вважається економічно вигідним. По-друге, не фітотоксичний. По-третє, володіє високим рівнем біологічної активності. А також має тривалий термін захисної дії – від 2 до 3 тижнів. Важливо, що БІ-58 впливає не лише на тих комах, які присутні на листі яблуні під час обробки, а й здатний знищувати майбутні покоління шкідників.

Вітчизняним аналогом цього інсектициду є засіб від торгової марки Грінфорт – Грінфорт ДМ 400. Ті сільськогосподарські підприємства, які вже використовували у своїй господарській діяльності цей засіб, переконались, що він нічим не гірший від свого закордонного конкурента. Проте, Грінфорт ДМ 400 дає можливість суттєво заощадити кошти, адже його вартість значно нижча, ніж у БІ-58.

Коротка характеристика яблуневих шкідників

Для того, щоб ефективніше та якісніше проводити боротьбу із комахами, які є згубними для яблуні, варто володіти хоча б невеликою кількістю інформації про цих шкідників.

  1. Попелиця є найбільш розповсюдженим шкідником. Ця комаха утворює на листі яблунь величезні колонії, поїдаючи зелену масу та залишаючи по собі медяну росу (яка є продуктом її життєдіяльності). Може знищити до 70% майбутнього урожаю.
  2. Підступність листовійки у тому, що наперед розгледіти інфікування яблуні цим шкідником дуже важко. Видно вже результати її «роботи» — заляльковані гусенеці на листі дерев у середині сезону.
  3. Плодожерка полюбляє споживати не лише молоде листя та пагони плодових дерев (крім яблуні, також шкодить груші, персику, сливі), а й залюбки виїдає середину плодів, таким чином роблячи їх непридатними до споживання.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>