+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

БІ-58 проти бурякової щитоноски

Головна » БІ-58 проти бурякової щитоноски
БІ-58 проти бурякової щитоноски

БІ-58 проти бурякової щитоноски

Цукерки, печиво, шоколад та інші ласощі – кондитерське виробництво неможливо уявити без використання цукру. А цукор у нашій країні неможливо уявити без вирощування аграріями цукрових буряків. Урожайність даної культури напряму залежить від того, наскільки швидко та ефективно проводиться боротьба із бур’янами, шкідливими комахами та грибковими хворобами. Серед жуків, що полюбляють живитись листям та коренеплодами цукрових буряків на вітчизняних полях одними із найбільш розповсюджених та шкодочинних є бурякові щитоноски. Ці комахи знижують цукристість буряків, а крім того, не дозволяють розвиватись до оптимальних для високої урожайності розмірів плодам.

БІ-58 – ефективний захист буряків

Даний інсектицид широко використовують сільськогосподарські підприємства для захисту від шкідливих комах посівів цукрових буряків та колосових зернових культур. Особливість препарату, причому досить важлива, — це здатність знищувати деякі різновиди кліщів. Крім того, БІ-58 володіє наступними перевагами:

  • має ефективні показники контактної та системної дії;
  • можна не турбуватись за безпеку посівів протягом трьох тижнів після обприскування;
  • не має фітотоксичності;
  • можна застосовувати за різних температур повітря.

Окремо варто відзначити, що такий засіб є економічно вигідним, адже має низьку витратну норму та може використовуватись у бакових сумішах разом із іншими пестицидами.

Методи боротьби із щитоноскою буряковою

Окрім використання інсектицидів і, зокрема, засобу БІ-58, розроблено цілий комплекс профілактичних заходів та методів боротьби із даним шкідником. Отже, для того, щоб щитоноска не пошкоджувала посіви цукрових буряків, необхідно:

  1. Застосовувати весь комплекс агрохімічних та господарських заходів, що включають у себе проведення посівної кампанії у оптимальні строки та збирання урожаю у правильні терміни.
  2. Знищувати небажану рослинність, особливо з родини лободових, що росте або ж поблизу полів з буряками або безпосередньо у їхніх посівах. Такі бур’яни вважаються «розсадниками» щитоносок, і найкраще використовувати гербіциди, щоб їх ліквідувати.
  3. Не забувати про просторове розмежування площ, засіяних даною культурою.
  4. Обов’язкове дотримання сівозміни (бажано за допомогою багаторічних трав).
  5. Використовувати мінеральні добрива для підживлення буряків та зміцнення їхньої кореневої системи.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>