+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Боротьба із борошнистою росою. Альто Супер

Головна » Боротьба із борошнистою росою. Альто Супер
Боротьба із борошнистою росою. Альто Супер

Боротьба із борошнистою росою. Альто Супер

Втрати урожаю колосових зернових культур від 10-15% до 25-35% — така ситуація може трапитись, якщо не проводити профілактичних заходів, а у разі виникнення не боротись із борошнистою росою. Дана хвороба є досить розповсюдженою проблемою у всіх регіонах нашої країни. Сприятливими умовами для борошнистої роси є: підвищена вологість повітря, що супроводжується температурою від 10ºС до 15ºС; густі посіви; внесення великої кількості азотних мінеральних добрив; перепади температур та засуха, що чергується з затяжними дощами.

Альто Супер: чому варто обрати?

Даний фунгіцид – високоефективний хімічний препарат проти борошнистої роси, септоріозу листя та колоса, іржі, церкоспорельозу та фузаріозу колоса у посівах колосових зернових культур і цукрового буряка. Цей засіб відомий на весь світ, його активно використовують у своїй господарській діяльності фермери Західної Європи та Північної Америки. Якими перевагами володіє Альто Супер? Його можна використовувати на будь-якому етапі розвитку культур, засіб засвоюється протягом однієї години після обприскування, тобто діє миттєво. Має довгий термін захисту – до 6 тижнів. Альто Супер можна застосовувати у бакових сумішах з іншими препаратами. Крім того, даний засіб стійкий до змивання дощами і економічно вигідний – володіє невисокою нормою витрат. До речі, цей фунгіцид можна застосовувати як з метою профілактики виникнення борошнистої роси, так і безпосередньо для лікування. Варто зауважити, що на сьогоднішній день існує вітчизняна альтернативна Альто Супер – системний фунгіцид Грінфорт Супер, розроблений українською компанією «Украгроком».

Заходи боротьби із борошнистою росою

Звичайно, використання фунгіцидів, і зокрема, Альто Супер – це найбільш результативний метод боротьби із цим грибковим захворюванням. Проте, аграрії також користуються і наступними заходами:

 • вирощують стійкі до грибкових хвороб сорти культур;
 • дотримуються правильної сівозміни;
 • ізолюють посіви колосових культур;
 • своєчасно збирають урожай;
 • вносять фосфорно-калійні добрива;
 • застосовують ранню зяблеву оранку;
 • лущать стерню;
 • проводять посіви в оптимальні строки;
 • обробляють передпосівні поля такими мікроелементами як залізо, кобальт і марганець;
 • не допускають загущення посівів;
 • крім того, застосовують гербіциди для знищення небажаної рослинності, яка сприяє розповсюдженню патогенів хвороби.

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>