+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Десикація соняшнику. Реглон Супер

Головна » Десикація соняшнику. Реглон Супер
Десикація соняшнику. Реглон Супер

Десикація соняшнику. Реглон Супер

Вирощування сільськогосподарських культур – процес доволі складний, який іноді потребує штучних корективів зі сторони аграріїв. Так, наприклад, несприятливі погодні умови або заплановані інші заходи, що не збігаються із датами збирання урожаю, — все це потребує корегування, щоб отримати прекрасний результат.

Десикація – це метод пришвидшення збирання урожаю, який сьогодні широко застосовується для соняшнику, зернових, ріпаку, зернобобових та багатьох інших культур. Завдяки цьому аграрний сектор не просто підлаштовує під себе природні процеси достигання насіння, а й отримує сухий та більш якісний продукт, готовий до тривалого зберігання.

Чому варто використовувати Реглон Супер?

Даний десикант – це чудова можливість швидко та безпечно вирішити проблему дозрівання соняшнику. Після його використання, активна речовина препарату (дикват) не залишається на насінні. Крім того, засіб не має негативного впливу на навколишнє середовище. Також Реглон Супер заощаджує час і кошти аграріїв, яким не потрібно буде вирішувати питання із додатковою просушкою урожаю, адже десикант якісно це зробить. Вже через 10 хвилин після обробки даним препаратом раптовий дощ не змиє його та не вплине на ефективність.

Варто зазначити, що Реглон Супер зберігає високу олійність соняшнику. А ще в деякій мірі даний засіб виконує функцію гербіцидів – має здатність висушувати небажану рослинність, сприяючи її загибелі. Аналогом цього препарату є десикант від вітчизняної торгової марки Грінфорт – Грінфорт ДК 150, який володіє такими самими властивостями. З іншого боку, наш засіб коштує значно дешевше, а тому є більш економічно вигіднішим.

Переваги десикації соняшнику

  1. Пришвидшення достигання насіння та отримання сухого продукту, що в подальшому зменшує ризики його псування та інфікування різноманітними грибковими захворюваннями.
  2. Десикація дозволяє розпочати процес збирання урожаю на термін від 5 до 10 діб – суттєвий показник для швидких ритмів сільського господарства.
  3. Зменшення втрат під час збирання насіння, тому що після обробки десикантами соняшник достигає більш рівномірно.
  4. Знищення бур’янів під час виконання цього технологічного процесу суттєво полегшує збирання насіння та позитивно впливає на якість урожаю.
  5. Як підрахували спеціалісти, після десикації соняшнику можна розраховувати на те, що втрати насіння стануть набагато меншими (застосування хімічних препаратів дозволяє зберегти понад 30% урожаю, який, теоретично,  довелося б у тратити).

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>