+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

«Грінфорт»: пестициди від Зеленої Фортеці

Головна » «Грінфорт»: пестициди від Зеленої Фортеці
«Грінфорт»: пестициди від Зеленої Фортеці

«Грінфорт»: пестициди від Зеленої Фортеці

Хімічні засоби захисту рослин – це сучасні, високоефективні та високоякісні препарати, метою використання яких, в результаті, є збільшення урожайності сільськогосподарських культур. І відповідно, збільшення рентабельності будь-якого аграрного виробництва. Пестициди сьогодні існують практично від усіх природних чинників, що згубно діють на культурні рослини: бур’янів, шкідливих комах та їх личинок, кліщів, гризунів, нематод, грибкових та вірусних хвороб і так далі. Але, виникає питання: як із усього розмаїття хімічних засобів вибрати саме той, який найкраще підійде саме вашому підприємству, для ваших вирощуваних культур та ґрунтів?

«Грінфорт» — створений для вітчизняних аграріїв

Дійсно, зробити неправильний вибір просто, адже мова йде не лише про ефективність засобів, що захищають культури, а й про економічну доцільність їхнього застосування. Так, наприклад, якщо ціна питання надзвичайно висока, то іноді підприємству вигідніше взагалі не використовувати певний вид пестицидів. Проте, з іншої сторони, існує альтернативний варіант – це препарати від ТМ «Грінфорт».

Дана торгова марка була створена відомою українською аграрно-торговельною компанією «Украгроком» виключно для задоволення потреб внутрішнього агрохімічного ринку. Чому варто обрати саме «Грінфорт»? Причин декілька:

  1. Пестициди, назва яких з англійської мови звучить як «Зелена Фортеця» являються високоякісним продуктом, виробленим на найсучаснішому технологічному обладнанні з використанням найбільш прогресивних технологій.
  2. Засоби захисту рослин «Грінфорт» цілком безпечні для навколишнього середовища, флори і фауни, а також для людського організму (при умові, звичайно, дотримання інструкцій по використанню та норм дозування).
  3. Вказані хімічні препарати, як вже було сказано, створені для українського сільського господарства, тобто при їх розробці були враховані всі особливості нашого аграрного сектору: найбільш популярні та вирощувані культури, типи ґрунтів у різних регіонах країни, види шкідників, що найбільш розповсюджені тощо.
  4. ТМ «Грінфорт» взяла найкращий досвід світових гігантів агрохімічної галузі, проте суттєво знизила вартість на свою продукцію, не економлячи при цьому на якості.

Які препарати пропонує «Грінфорт»?

У лінійці засобів даної торгової марки на сьогоднішній день присутні гербіциди, десиканти, протруйники, фунгіциди, інсектициди та мікродобрива.  Варто зазначити, що на цьому все не завершилось – «Грінфорт» продовжує свій розвиток та планує впроваджувати до виробництва нові хімічні препарати.

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>