+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Грінфорт – високий стандарт якості

Головна » Грінфорт – високий стандарт якості
Грінфорт – високий стандарт якості

Грінфорт – високий стандарт якості

Компанія «Украгроком» успішно і давно працює на аграрному ринку України, та змогла зарекомендувати себе, як потужний та стратегічний партнер сільгоспвиробників.

З початку 2000-х років компанія займає лідируючі позиції у постачанні мінеральних добрив, і постійно нарощує об’єми реалізації насіння та засобів захисту рослин. Однією з конкурентних переваг став комплексний агрономічний супровід клієнтів. Що дало змогу контролювати якість сільськогосподарської продукції на всіх стадіях – від протруювання насіннєвого матеріалу, і до збирання врожаю.

ГрінфортСтавлячи за мету комплексне забезпечення потреб сільгоспвиробників, «Украгроком» вивів у 2010 році вивів на ринок засобів захисту рослин власну торгову марку «Грінфорт». Ставлячи за мету, забезпечити клієнтів ефективними препаратами за доступними цінами та гарантувати якість пропонованої продукції, компанія «Украгроком» заповзято підійшла до виробничого процесу та підбору найбільш ефективних діючих речовин.

Лінійка препаратів «Грінфорт» включає наступні напрямки:

  • Гербціциди
  • Фунгіциди
  • Інсектициди
  • Протруйники
  • Десикант

На даний момент в асортименті засобів захисту рослин «Грінфорт» 21 препарат. Всі ці продукти зарекомендували себе як незамінні помічники аграріїв для досягнення високих результатів врожаю.

Досягти високого рівня довіри до продуктів компанії стало можливим завдяки гарантії якості за всіма складовими: високотехнологічний рівень виробництва, якісні діючи речовини та компоненти, належні умови зберігання та транспортування. Всі препарати долають довгий і складний шлях від виробництва на кращих хімічних заводах, до транспортування спеціальним транспортом і зберігання на ліцензованих складах, з дотриманням умов температури та вологості. Додатковим знаком якості продукції – є боротьба з контрафактною продукцією та підробками. Всі препарати торгової марки «Грінфорт» мають спеціальні захисні голограми на етикетках та коробках.

Лінійка продуктів компанії постійно розширюється. У 2015 році компанія «Украгроком» вивела на ринок сім нових продуктів: Грінфорт КС 500, Грінфорт Стар, Грінфорт Док, Грінфорт Супер, Грінфорт Преміум, Грінфорт Хорс, Грінфорт Екстра. Результати випробувань підтвердили ефективність всіх нових препаратів. Ефективність їх дії на шкодочинні об’єкти були продемонстровані на демополях партнерів компанії «Украгроком».

Маючи комплексний підхід до обслуговування клієнтів, компанія «Украгроком» гарантує високу ефективність роботи всіх препаратів та досягнення високих врожаїв.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>