+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Десиканти (Десиканты)

Головна » Продукція » Десиканти (Десиканты)
Вибір препарату

Десиканти: допоможуть поліпшити якість урожаю

Пестициди сьогодні відіграють важливу роль у отриманні високих урожаїв сільськогосподарських культур, допомагаючи аграріям знищувати різноманітні перешкоди на шляху розвитку рослин та їх продуктивності. А чи можуть агрохімікати допомогти спланувати початок збиральної кампанії? Чи здатні вони вирішити питання підвищення якості вирощеної продукції? Звісно, здатні, якщо це – десиканти.

Десиканти: переваги застосування

Десикація (від лат. Desiccare – висушувати) – переджнивне підсушування культур для пришвидшення їхнього дозрівання та полегшення збирання урожаю. Окрім вищезазначеного, з якою ціллю ще сільгоспвиробники користуються цим технологічним прийомом у своїй діяльності та застосовують десиканти?

  • Десикація сприяє зменшенню вологості зерна, що, в свою чергу, допомагає довше його зберігати та поліпшує якість. До того ж, у майбутньому сезоні це позитивно вплине на якість посадкового матеріалу.
  • Завдяки тому, що десиканти знищують смітну рослинність у посівах культур, таким чином, полегшується процес збирання урожаю для техніки. До того ж, бур’яни не потрапляють в «один кошик» із зерном і насінням, що також впливає на зменшення затрат на доведення продукції до стандарту.
  • Десиканти допомагають економити – це факт. Адже все, що було перераховано вище, відноситься до ефективних заходів економії. Дані хімічні препарати дозволяють спланувати початок жнив, дають можливість проводити більш точні розрахунки.

Як правило, десикацію проводять за 7-10 діб до початку збирання урожаю для таких культур як соняшник, соя, кукурудза, льон, пшениця, картопля, рис, на насінниках цукрових буряків, конюшина, люцерна та інших. Відзначимо, що десикація не пошкоджує насіння, зерно чи бульби, а тим більше, не несе жодної хімічної загрози ані для вирощеного, ані для навколишнього середовища.

Особливо ефективними десиканти є за умов підвищеної вологості повітря. Застосовують їх шляхом обприскування або за допомогою авіації.

Що пропонує ТМ «Грінфорт»?

Поки що у лінійці хімічних засобів захисту рослин торгової марки «Грінфорт» один десикант – це Грінфорт ДК 150. В основі даного препарату — діюча речовина дикват (яка, до речі, разом із гліфосатом та глюфосинатом амонію на сьогоднішній день являється найбільш розповсюдженою у виробництві пестицидів цієї групи).

Грінфорт ДК 150 має широкий спектр впливу: його застосовують для десикації багатьох культур, починаючи від соняшнику і закінчуючи маком.