+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Гербіциди (Гербициды)

Головна » Продукція » Гербіциди (Гербициды)
Вибір препарату

Гербіциди «Грінфорт»: 100% ефективності

Серед усіх видів хімічних засобів захисту рослин чільне місце займають гербіциди. І це не перебільшення, адже бур’яни із року у рік заважають аграріям отримувати високі урожаї сільгоспкультур, а до того ж, впливають на зниження якості вирощеної продукції та водночас заважають швидкому і успішному проведенню збиральних кампаній.

Якщо говорити про класифікацію гербіцидів, то виділяють дві основні підгрупи:

  • засоби суцільної дії;
  • селективні препарати.

В залежності від характеру впливу гербіцидів ними обробляють посівні площі у різні періоди:

  • до проведення посівної кампанії;
  • до появи бур’янів;
  • до сходження культур;
  • після сходження культурних рослин;
  • у різні періоди вегетації сільгоспкультур.

За способами впливу на небажану рослинність усі препарати даної групи поділяються на:

  • гербіциди контактної дії, тобто ті, що знищують смітні рослини після безпосереднього з ними контакту (при потраплянні діючої речовини засобу на органи рослин);
  • системні препарати – здатні переміщуватись по судинній системі бур’янів. Ці агрохімікати, потрапивши на листя або пагони рослин, через певний час «добираються» до їх кореневої системи. Таким чином, відбувається повна загибель бур’яну;
  • до третьої підгрупи гербіцидів відносять засоби, що знищують насіння, проростаюче насіння та коріння смітної рослинності.

Які гербіциди пропонує ТМ «Грінфорт»?

На сьогоднішній день у лінійці засобів захисту рослин торгової марки «Грінфорт» представлено 11 гербіцидів. Це Грінфорт АХ 900, Грінфорт ПМ 500, Грінфорт ДД 475, Грінфорт ТМ 750, Грінфорт ІГ 480, Грінфорт КС 500, Грінфорт НК 40, Грінфорт КФ 40, Грінфорт Преміум, Грінфорт Хорс та Грінфорт Екстра.

Усі вони – високоефективні сучасні препарати, створені за найновішими агрохімічними розробками та відповідають європейським стандартам якості. Варто також зазначити, що ТМ «Грінфорт» не зупиняється на досягнутому, а продовжує розробляти та впроваджувати у виробництво нові гербіциди, щоб задовольнити у повній мірі потреби українських сільгоспвиробників.

Обираючи вітчизняне

Не секрет, що агрохімічна промисловість, оперуючи декількома десятками активних хімічних речовин, створює на їх основі гербіциди під різними марками та назвами. Звичайно, всі ці препарати – аналоги, що володіють однаковими властивостями та характером впливу на бур’яни. З іншого боку, вони мають одну суттєву відмінність – вартість. Так, обираючи гербіциди від ТМ «Грінфорт» українські аграрії мають змогу економити, адже ці засоби коштують дешевше від закордонних.