+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Інсектициди (Инсектициды)

Головна » Продукція » Інсектициди (Инсектициды)
Вибір препарату

Грінфорт ХЦ 550

Інсектицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників

Детальніше

Грінфорт ІЛ 200

Інсектицид з акарицидними властивостями

Детальніше

Грінфорт ДМ 400

Фосфорорганічний інсектоакарицид

Детальніше

Інсектициди «Грінфорт»: «Ні!» шкідникам культур

Питання захисту посівів сільськогосподарських культур від комплексу шкідливих комах, їх личинок та кліщів завжди є актуальним. Як показує практика, із сезону у сезон чисельність жуків-шкідників на полях не зменшується, а навпаки, — при сприятливих для них умов лише збільшується. Шкодочинність комах надзвичайна: вони, по-перше, негативно впливають на продуктивність культур, знижуючи загальну урожайність; по-друге, сприяють погіршенню якості вирощеної продукції, пошкоджуючи як органи культур, так і майже стиглі плоди; по-третє, жуки являються носіями та переносниками вірусних і грибкових інфекцій.

Інсектициди: ефект, перевірений роками

На сучасному етапі розвитку сільського господарства найбільш ефективним способом контролю чисельності фітофагів є інсектициди (від латинського insectum — комаха і caedo — вбиваю) – хімічні засоби, створені для захисту культур від комах-шкідників. Такі препарати допомагають зберегти потенційну урожайність культур та автоматично забезпечують високу якість продукції.

Інсектициди використовують для усіх видів сільгоспкультур, починаючи від зернових і закінчуючи коренеплодами, адже не існує жодної культурної рослини, у якої б не було «ворогів» у вигляді жуків. Як правило, на кожну культуру припадає від 10 до 60 фітофагів, які забезпечують власну життєдіяльність за допомогою певної рослини та її плодів.

Вказаний вид пестицидів, в залежності від того, як потрапляє у організм комахи, поділений на 4 групи:

  • шлункові;
  • контактні;
  • системні;
  • фумігантні.

Проте, дана класифікація є дуже умовною, адже сучасні інсектициди, зазвичай, працюють у декількох напрямках, наприклад, через дихальні шляхи жуків та через шкіряні покрови. Таким чином, забезпечується більша ефективність агрохімікатів.

ТМ «Грінфорт»: висока якість – оптимальна вартість

У лінійці засобів захисту рослин торгової марки «Грінфорт» представлено 3 інсектициди. Відзначимо, що це лише початок шляху, адже у планах є розроблення та виробництво ще декількох видів препаратів цього профілю.

Отже, інсектициди «Грінфорт» — це:

  • Грінфорт ХЦ 550 – препарат, що володіє контактно-шлунковою дією, та застосовується для захисту ярого і озимого ріпаку, озимої пшениці, цукрових буряків, ячменю, зернобобових, яблуневих дерев від широкого спектру шкідників;
  • Грінфорт ІЛ 200 – агрохімікат, який має акарицидні та репелентні властивості і використовується для контролю шкідників у посівах технічних культур (сої, кукурудзи, соняшнику) та картоплі;
  • Грінфорт ДМ 400 – інсектоакарицид, призначений для знищення жуків і кліщів у посівах зернових і цукрових буряків.