+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Карате Зеон захистить від злакових мух

Головна » Карате Зеон захистить від злакових мух
Карате Зеон захистить від злакових мух

Карате Зеон захистить від злакових мух

Озима пшениця – одна із найбільш вирощуваних колосових зернових культур на території нашої країни. Її впевнено можна назвати «культурою стратегічного значення». Проте, отриманню високого урожаю озимої пшениці часто заважають різноманітні шкідники, найбільш небезпечним серед яких є злакова муха. Доведено, що дана комаха може призвести до втрати урожаю пшениці на 30-50%.

Особливо небезпечною злакова муха є на ранніх етапах розвитку озимини. До речі, «злакова муха» — це назва узагальнена, яка означає групу внутрішньостеблових шкідників, що на українських полях представлені наступними видами: гессенською, шведською, чорною пшеничною, опомізою пшеничною, зеленоочкою та озимою мухами. Останніми роками злакові мухи, на щастя, не так часто турбують наших аграріїв завдяки тому, що для них видаються несприятливі погодні умови (прохолодна пізня весна, спека у другій половині літа тощо), проте це не означає, що і наступного сезону ситуація буде такою ж. Тому необхідно знати, яким чином можна контролювати чисельність злакових мух у посівах озимої пшениці і які препарати здатні швидко та ефективно знищувати цього шкідника.

Карате Зеон – надійність та результат

Вказаний препарат відноситься до двокомпонентних (імідаклоприд та лямбда-цигалотрин) контактно-системних інсектицидів із акарицидними та репелентними властивостями. Захищає Карате Зеон широкий спектр сільгоспкультур від ряду шкодочинних жуків, у тому числі і тих, що ведуть прихований спосіб життя. Так, наприклад, лише для озимої пшениці даний засіб буде рятівником від злакових мух, клопа шкідливої черепашки, п’явиць, попелиці, хлібних жуків, трипсів.

Карате Зеон за своїми характеристиками – інсектицид унікальний та володіє рядом значущих переваг перед іншими препаратами: має тривалий термін захисної дії, безпечний, стійкий до змивання дощами, не фітотоксичний, має репелентні властивості відносно корисних комах (бджіл).

Нашими фахівцями створено аналог Карате Зеон – інсектицид Грінфорт ІЛ 200 від ТМ «Грінфорт», який завдяки вітчизняному виробництві коштує в рази дешевше від свого більш відомого конкурента.

Як захистити озиму пшеницю від злакових мух?

Як вже було сказано, такі шкідники особливо небезпечні для озимини на ранніх етапах розвитку, тому що цей період збігається із активним льотом комах та відкладанням ними яєць. Окрім застосування хімічних препаратів, існує комплекс господарсько-організаційних заходів, що допомагають контролювати чисельність злакових мух:

  1. Швидке обмолочування зерна та скиртування соломи.
  2. Лущення стерні.
  3. Полинева оранка.
  4. Своєчасна передпосівна культивація.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>