+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Коротка характеристика гербіциду Мілагро

Головна » Коротка характеристика гербіциду Мілагро
Коротка характеристика гербіциду Мілагро

Коротка характеристика гербіциду Мілагро

Якщо засіб, що сприяє захисту культур, розроблено та створено спеціально для одного виду сільгоспрослин,це означає, що препарат має вузьку спеціалізацію та являється високоефективним вирішенням проблем для певної культури. У даному матеріалі мова піде про Мілагро – післясходовий гербіцид, що має системну дію, та призначений для контролю однорічних і багаторічних злакових, а також найпоширеніших дводольних бур’янів у посівах кукурудзи.

Даний засіб не являється новинкою агрохімічного ринку, проте користується популярністю серед вітчизняних аграріїв, тому що завоював репутацію надійного та результативного помічника.

Хімічна основа Мілагро

Основною діючою речовиною вказаного засобу є нікосульфурон, що належить до класу сульфонілсечовин. Працює дана хімічна сполука наступним чином:

 • листя, стебла та коріння смітних рослин – саме через них поглинається нікосульфурон;
 • препарат надзвичайно швидко переміщується по бур’янові через флоему та ксилему, досягаючи таким чином точок росту і пригнічуючи активність ферментів;
 • відбувається порушення синтезу білків та нуклеїнових кислот, наслідком чого є зупинка поділу і росту клітин рослини. В результаті – відбувається відмирання бур’яну.

Варто відзначити, що хімічна основа Мілагро швидко розкладається, не затримуючись у ґрунті. Період напіврозпаду становить до 10 днів (залежно від певних природних чинників – погодних умов, типу ґрунту тощо).

Українським аналогом цього засобу є гербіцид від ТМ Грінфорт – Грінфорт НК 40.

Мілагро застосовують тоді, коли кукурудза достигає фази розвитку від 3 до 10 листків. В той же час, небажана рослинність повинна знаходитись на наступних етапах росту:

 • для однорічних злакових -3-4 листки;
 • для багаторічних злакових – 4-5 листків (14-20 см);
 • для однорічних дводольних -2-4 листки.

Даний гербіцид знищує наступні різновиди бур’янів: вівсюг звичайний, види гірчиці, грицики звичайні, зірочник середній, види мишію, куряче просо, види пальчатки, пирій повзучий та багато інших.

Особливості використання Мілагро

 1. Температура повітря для застосування препарату повинна бути від 15ºС до 25ºС. Роботи по внесенню гербіциду краще проводити у вранішні часи або пізно ввечері.
 2. Дощ, який пройшов через 3 години після оброблення засобом, ніяким чином не знизить його ефективність.
 3. Витратна норма становить 200-300л на гектар.
 4. У бакових сумішах Мілагро сумісний із більшістю пестицидів, проте, його не варто змішувати із фосфорорганічними інсектицидами.
 5. Являється малотоксичним для бджіл та корисних комах.

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>