+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Міура – надійний захист від бур’янів

Головна » Міура – надійний захист від бур’янів
Міура – надійний захист від бур’янів

Міура – надійний захист від бур’янів

Бобові, картопля, соняшник, льон, виноград, кукурудза, зернові, томати – ці всі культури традиційно вирощують на вітчизняних полях. Вони користуються великим попитом не лише в межах нашої держави, а й у інших країнах світу. І всі вони потребують захисту від небажаної рослинності, яка вкрай негативно впливає і на кількість плодів, і на споживчу якість культур.

Міура – це гербіцид, що швидко, надійно та ефективно сприяє знищенню однолітніх та багатолітніх злакових бур’янів, та застосовується на різних етапах розвитку рослин. Даний засіб має аналог – Грінфорт Хорс, який за своєю дієвістю не поступається Міура, проте коштує дешевше, а тому є більш вигідним для вітчизняних сільськогосподарських підприємств. Завдяки тому, що Грінфорт Хорс дозволяє зекономити кошти, він стає все популярнішим серед аграріїв.

         Переваги використання гербіциду Міура:

  • ефективно бореться практично з усіма видами злакових бур’янів;
  • діє не тільки на надземну частину рослини,а й знищує її коріння;
  • застосовується для знищення багатьох видів складної небажаної рослинності;
  • може використовуватись на будь-яких етапах розвитку рослин;
  • можна застосовувати в бакових сумішах разом із агрохімією, що призначена для загибелі дводольних бур’янів.

Міура використовується наступним чином:

Даний засіб активно поглинається наземною частиною рослини – листям та стовбуром, і розповсюджується на її коріння та пагони. Внаслідок цього порушується синтез ліпідів, що і стає причиною загибелі бур’яну. Міура діє лише на небажану рослинність, що є на полі під час обприскування. Цей препарат не поглинається ґрунтом та не впливає на наступні покоління рослин. Перші видимі наслідки використання Міура можна побачити протягом 7-10 діб – верхівки листя та пагонів жовтіють. Повне знищення рослин відбувається протягом 7-18 днів після застосування в залежності від погоди та виду бур’янів.

Використовуючи засіб згідно інструкції, можна забезпечити захист сільгоспкультур від початку оброблення до кінця періоду вегетації. Ефективність препарату може знизитись, якщо протягом 2 годин після застосування будуть опади. Найкраще використовувати Міура під час активного росту бур’янів. Необхідно, щоб на них було листя для більш швидкого поглинання засобу. Не рекомендовано використовувати гербіцид, якщо культура, що обробляється, знаходиться у стресовому стані – після заморозків, вітру, пошкодження комахами, недостатнього підживлення вітамінами та мінералами або після внесення інших гербіцидів.

Використання Міура, як і Грінфорт Хорс, дозволяє аграріям здійснити надійний захист культур від бур’янів, і, відповідно, отримати високі врожаї.

 

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>