+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Нурел Д – засіб миттєвої дії

Головна » Нурел Д – засіб миттєвої дії
Нурел Д – засіб миттєвої дії

Нурел Д – засіб миттєвої дії

Нурел Д — це інсектицид, до складу якого входять дві діючі речовини. У кожної з речовин різні механізми дії: хлорпирифос (відноситься до групи фосфорорганічних інсектицидів) — це інгібітор холін естерази, а циперметрин — активний інгредієнт, що відноситься до піретроїдої групи та впливає на центральну нервову систему комах. Препарат добре сумісний з іншими засобами, що використовуються для захисту рослин. Якщо правильно дотримуватися інструкції по застосуванню і регламентованих норм, то засіб не фітотоксичний.

Грінфорт ХЦ 550 — це аналог препарату Нурел Д. За якістю і ефективністю дії ці два засоби знаходяться на одному рівні, але завдяки доступнішій ціні Грінфорт ХЦ 550 стає дедалі популярнішим серед вітчизняних аграріїв.

Спосіб використання Нурел Д (аналог Грінфорт ХЦ 550)

Щоб отримати стабільний розчин, треба залити в бак обприскувача половину від необхідного обсягу води, потім додати потрібну кількість препарату Нурел Д, та перемішувати приблизно десять-п’ятнадцять секунд. Після цього, безперервно помішуючи, поступово заповнити бак водою до повного заповнення. Щоб запобігти можливості засмічення розпилювачів під час обприскування, в момент приготування розчину з інсектицидом потрібно застосовувати тільки чисту воду. Слід не допускати того, щоб препарат потрапив на шкіру людини або в очі. Не можна готувати рідину там, де поруч є питна вода або її джерело. Процес обприскування рослин повинен відбуватися у спеціальному захисному одязі та в окулярах.

Дія інсектициду Нурел Д

Даний засіб діє таким чином: спочатку відбувається параліч шкідника, а потім — його загибель. При безпосередньому прямому контакті з комахами-шкідниками препарат моментально впливає на них. Захисний вплив засобу до двадцяти одного дня. На термін дії впливають такі фактори:

  • Норми витрат препарату.
  • Вид шкідника.
  • Навколишнє середовище, температурний режим.

Важливий факт — під час цвітіння культур препарат застосовувати не можна!

Переваги використання Нурел Д:

  • Надійний захист від багатьох шкідників.
  • Піретроїди, що входять до складу засобу, забезпечують максимальний результат.
  • Фумігатна дія. Шкідники знищуються навіть у місцях, що є важкодоступними.
  • Препарат діє при температурі від +8 градусів. Тобто його можливо застосовувати вже на початку весни.
  • Має акарицидні властивості.

Нурер л – якісний препарат, що має безліч переваг, проте, обираючи його аналог Грінфорт ХЦ 550 ви заощаджуєте кошти, а ефект від використання отримуєте такий же.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>