+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Примекстра TZ Голд: механізми впливу

Головна » Примекстра TZ Голд: механізми впливу
Примекстра TZ Голд: механізми впливу

Примекстра TZ Голд: механізми впливу

Чистота посівів культур – це ознака не лише доглянутості та якісно проведеної роботи зі сторони аграріїв, а й запорука майбутнього гарного урожаю. Особливо таке твердження стосується соняшника і кукурудзи, адже вважається, що дані технічні культури на ранніх етапах розвитку мають низьку конкуренту здатність та під впливом небажаної рослинності ростуть нерівномірно і недостатньо активно. Саме тому боротьба з бур’янами для цих культур виходить на перший план, і саме тому сільгоспвиробники приділяють вказаній проблемі багато уваги.

Примекстра TZ Голд — надійність та ефективність

Даний гербіцид є досить відомим у всьому світі хімічним препаратом, який допомагає позбутись однорічних злакових та дводольних рослин у посівах кукурудзи і соняшника. Його також можна використовувати для захисту картоплі, томатів, сорго, сої. Примекстра TZ Голд має репутацію надійного, високоякісного та ефективного гербіциду, застосування якого допомагає вирішити проблему із засміченістю бур’янами до кінця сезону.

Головними плюсами цього засобу є:

  • комплексний та постійний контроль за однорічними рослинами;
  • захищає посіви до 8 тижнів;
  • на відміну від гербіцидів на основі ацетохлору, не виявляє фітотоксичності по відношенню до таких культур як соя і соняшник;
  • не має впливу на наступні культури у сівозміні;
  • відсутність резистентності;
  • можна використовувати на батьківських формах культур.

Механізм впливу на бур’ян

В основі Примекстра TZ Голд дві діючі речовини. Перша – S-металохлор впливає на небажану рослинність через молоді проростаючи пагони, а друга – тербутилазін, діє через кореневу систему і частково через зелену масу бур’янів. Таким чином, забезпечується цілковите охоплення хімікатами рослини, що значно пришвидшує дію гербіциду та сприяє загибелі бур’яну. Ще одна перевага двох складових даного засобу – це те, що він здатен контролювати небажану рослинність на етапах сходження, проростання та активного росту культур.

250-300 л на один гектар – така витратна норма Примекстри TZ Голд. У бакових сумішах даний препарат можна змішувати із іншими пестицидами – фунгіцидами та інсектицидами.

Компанія «Украгроком» у лінійці власної торгової марки Грінфорт має аналог Примекстри TZ Голд – гербіцид системної дії Грінфорт Екстра. В основі вітчизняного засобу такі ж діючі речовини та він має такий же механізм дії. Основна перевага нашого гербіциду – це доступніша вартість, яка не відображається на високій якості.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>