+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Протруйник Вітавакс: характеристика засобу

Головна » Протруйник Вітавакс: характеристика засобу
Протруйник Вітавакс: характеристика засобу

Протруйник Вітавакс: характеристика засобу

Застосування протруйників у сільському господарстві – це надзвичайно ефективний метод, що працює на випередження проблем. За допомогою таких засобів висока врожайність культур практично забезпечена. Вітавакс – досить популярний та відомий препарат, що застосовується для більш ніж 30 видів сільськогосподарських рослин, включаючи картоплю, сою, соняшник, пшеницю, кукурудзу, ячмінь, рис, горох та для багатьох інших.

         Особливості Вітаваксу

В основі даного засобу – дві активні речовини. Це карбоксил, що є запатентованим стимулятором росту, та тирам – фунгіцид контактної дії. Тобто, Вітавакс володіє фунгіцидними та пестицидними властивостями, захищаючи культури від кореневої гнилі та плісняви. Крім захисної та профілактичної дії, даний засіб сприяє швидшому проростанню насіння, появі більш сильних та витривалих перших паростків у злакових культур, а також зміцнює стебла та корінь рослини. Відносно недавно на ринку аграрної хімії нашої країни з’явився аналог Вітаваксу – Грінфорт КТ 170. Основною перевагою даного препарату перед Вітаваксом є нижча вартість, хоча за всіма іншими характеристиками Грінфорт КТ 170 нічим не поступається своєму більш відомому конкуренту.

Вітавакс пропонується у вигляді водної суспензії. Його можна використовувати як у чистому, так і у розбавленому вигляді. Пропорція при розведенні становить один до чотирьох. Норма розведення – 3 кг на 10 літрів води. До речі, такого об’єму вистачає, щоб обробити тонну зерна. Протруєне зерно або насіння необхідно витримати не менш ніж чотири доби. При цьому умови не мають особливого значення: можна тримати оброблене насіння як насипом, так і у мішках.

         Переваги використання Вітаваксу:

  • профілактика від широкого спектру захворювань культур;
  • протидія комахам-шкідникам, які можуть завдати значної шкоди рослинам;
  • простота у застосуванні;
  • універсальність препарату, що дозволяє використовувати його для багатьох видів сільгоспкультур;
  • стимуляція проростання і розвитку паростків;
  • зміцнення пагонів та кореневої системи;
  • збільшення врожайності;
  • відсутність неприємного запаху;
  • зберігається до -25ºС;
  • можливість використання при температурі нижчій нуля.

І Вітавакс, і Грінфорт КТ 170 можна використовувати разом із іншими агрохімічними засобами, деякими видами гербіцидів та фунгіцидів. Дані протруйники не становлять загрози для навколишнього середовища та здоров’я людини.

 

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>