+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Універсальність та ефективність БІ-58

Головна » Універсальність та ефективність БІ-58
Універсальність та ефективність БІ-58

Універсальність та ефективність БІ-58

Щоб подолати таку проблему як розповсюдження шкідливих комах у посівах сільськогосподарських культур, аграрно-господарськими методами боротьби обійтись дуже складно. По-перше, на сьогоднішній день існує тенденція до збільшення посівних площ, що, в свою чергу, призводить автоматично і до збільшення чисельності жуків, які завдають шкоду посівам. По-друге, використовувати у господарській діяльності потрібно методи контролю, які, окрім результативності, давали б швидкий ефект та були економічно вигідними. А тому у сучасному сільському господарстві на перший план виходить практика боротьби із комахами-шкідниками за допомогою хімічних засобів захисту рослин – інсектицидів.

Варто зауважити, що вказані препарати за останні роки достатньо змінились – стали більш ефективними, безпечними для культурних рослин і навколишнього середовища. До того ж, змінився і підхід у створенні інсектицидів: таку агрохімію намагаються зробити більш універсальною (тобто, щоб за допомогою одного засобу можна було вирішити якомога більше проблем), щоб вона була економічно вигідною. Одним із яскравих прикладів інсектицидів нового покоління є БІ-58.

БІ-58: універсальність

Даний препарат просто вражає тим, яким широким спектром впливу володіє. Його можна використовувати для захисту десятків видів сільгоспкультур, починаючи від колосових зернових і закінчуючи плодовими деревами і ягідними кущами. БІ-58 – це надійний контроль не лише найбільш шкодочинних та розповсюджених жуків, а й кліщів, адже вказаний пестицид відноситься до інсектоакарицидів, які мають фосфорорганічну контактно-шлункову і систему дію.  Так, наприклад, БІ-58 допоможе позбутись трипсів, злакових мух, листовійок, попелиць, молі, плодожерок, вогнівок, цикадок, комариків, пильщиків, щитівок та багато інших шкідників.

Українським аналогом БІ-58 виступає Грінфорт ДМ 400 – інсектоакарицид від ТМ «Грінфорт». Наш засіб нічим не поступається більш відомому закордонному агрохімікату, але має одну вагому перевагу – нижчу вартість.

Про ефективність БІ-58

Звичайно, така характеристика будь-якого пестициду як ефективність є безумовною умовою його придбання та використання аграріями. Про ефект від застосування БІ-58 свідчать наступні факти:

  1. Засіб має системну дію, швидко поглинається рослиною та швидко розповсюджується по її тканинам, сприяючи миттєвому знищенню шкідників.
  2. Завдяки контактній дії БІ-58 вбиває комах, які контактують із обробленою культурою.
  3. Має тривалий термін захисної дії – до 15 діб, що відіграє важливу роль у боротьбі із шкідниками, які здатні швидко відроджуватись. БІ-58 не дає можливості наступному поколінню жуків знищувати культури.

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>