+38 (044) 251 4583, +38 (044) 251 4504

Вітавакс: протруйник, відомий на весь світ

Головна » Вітавакс: протруйник, відомий на весь світ
Вітавакс: протруйник, відомий на весь світ

Вітавакс: протруйник, відомий на весь світ

Практика протруєння посадкового матеріалу – прийом надзвичайно ефективний, тому і широко розповсюджений серед аграріїв з усього світу. В такий спосіб можна запобігти багатьох проблем у майбутньому: по-перше, вберегти проростаюче насіння від грибкових захворювань, деяких видів шкідливих комах. По-друге, протруєння сприяє виробленню стійкості культури до багатьох негативних чинників, стимулює рівномірніше сходження тощо. В будь-якому разі, за допомогою хімічних засобів, призначених для цієї технологічної операції, можна позитивно вплинути на урожайність сільськогосподарських культур.

Комбінований рідкий протруйник Вітавакс

Вказаний засіб, безперечно, є одним із найбільш популярних агрохімікатів, що використовується для протруєння посадкового матеріалу у країнах Південної Америки, Західної Європи та Азії. Характеризується контактно-системним впливом на широкий спектр захворювань багатьох сільгоспкультур. Вітавакс використовують для захисту колосових зернових, кукурудзи, рису, ріпаку, бавовни, соняшника, цукрового буряку, сої, гороху, картоплі. Препарат зручний у використанні та цілком безпечний для культур.

Варто зауважити, що Вітавакс, окрім виконання прямої функції – знешкодженню грибкових захворювань, виконує також і іншу, не менш важливу роль, а саме: являється стимулятором росту. Таким чином, можна впевнено стверджувати, що даний протруйник є універсальним та сучасним рішенням для подолання комплексу проблем у аграрному виробництві.

У складі Вітаваксу дві діючі речовини – тирам та карбоксим. Останній і є запатентованим регулятором росту, який допомагає:

  • стимулювати процес проростання насіння;
  • подовжувати період утворення оболонки;
  • покращити стеблостій;
  • розвивати міцну кореневу систему.

В Україні створено аналог Вітаваксу – протруйник Грінфорт КТ 170, який володіє такими ж унікальними характеристиками, але завдяки вітчизняному виробництву коштує значно дешевше свого більш відомого конкурента.

Безпека та дієвість протруйника

Практикою перевірено, що, на відміну від деяких інших хімічних засобів із групи протруйників, Вітавакс навіть при помилковому передозуванні не справляє негативного впливу на проростаючі молоді рослини. Крім того, він не несе загрози і при наступних чинниках:

  • під час посухи;
  • при висіву насіння на більшу глибину;
  • при тривалому зберіганні протруєного посадкового матеріалу.

Головне, щоб протруєне насіння зберігалось при оптимальних температурах повітря у приміщеннях без шкідників.

 

No comments.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>